Úvod

Vítejte na webových stránkách Salonu Krásy a Péče. Tyto obchodní podmínky upravují vztah mezi provozovatelem webové stránky a jejími uživateli či zákazníky. Prosíme, abyste si tyto podmínky pečlivě přečetli. Využíváním našich služeb souhlasíte s těmito podmínkami.

Použití webových stránek

Webové stránky slouží k představení a prodeji kosmetických a dermokosmetických produktů, stejně jako k poskytování informací a rad v oblasti kosmetické péče. Všechny informace na stránkách jsou pravidelně aktualizovány a my se snažíme zajistit jejich správnost a aktuálnost. Uživatel si však musí ověřit všechny informace sám, před tím, než na základě nich učiní jakékoli rozhodnutí.

Zásady ochrany osobních údajů

Ochrana osobních údajů našich zákazníků je pro nás prioritou. Všechny poskytnuté údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony a naše zásady ochrany osobních údajů detailně popisují, jak s těmito údaji nakládáme.

Objednávky a platby

Objednávky lze provádět prostřednictvím webových stránek, telefonicky nebo e-mailem na adresu [email protected]. Platby za zakoupené zboží jsou možné bankovním převodem, platební kartou nebo dalšími metodami, které jsou pravidelně aktualizovány a zveřejňovány na našich webových stránkách.

Reklamační řád

Veškeré reklamace budou řešeny v souladu s platnými zákony České republiky a našimi reklamačními pravidly. Zákazník je povinen reklamaci podat bez zbytečného odkladu po zjištění vady. Detailní postup podání reklamace je k dispozici na našich webových stránkách.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoli dotazů nebo potřeby dalších informací nás prosím kontaktujte na e-mailovou adresu [email protected] nebo na adresu našeho sídla: Simona Vránová, Lidická 50, 602 00 Brno, Česká republika.